Yüz Toparlama Masajı

Yüz Toparlama Masajı

Düzenli yapılan yüz toparlama masajı gözle görülür bir fark yaratabilir. Yüz masajları ayrıca cildin uyarılarak toparlanmasına sıkılaştırılmasına ve kırışıklığın görünümünü azaltmaya yardımcı olabilir. Aynı zamanda yüz masajı sizi stresten uzaklaştırır sizin huzurlu ve rahat hissetmenizi sağlayabilir.

Yüzünüzdeki ince çizgi ve kırışıklık görünümüne dur diyebilirsiniz! Yüz masajı ile evet! Hatta düzenli olarak yüz masajı uygulaması yaparak, yüzünüzde estetik etkisi yaratabilirsiniz. Uzman eller ile bugüne dek en olmaz denilen işleri bile mümkün kıldık. Öyleyse yılların yüzündeki izlerini silebilmek için de ellerinden neden yardım almayasınız?

Biz de buna dünden gönüllü olduğunu bildiğimizden, kırışıklık için yüz masajı uygulamasını uzman ekibimiz ile salonumuzda yapıyoruz. Yüz masajının etkileri konusunda hala biraz tereddüdün olabilir mi? O halde ilk önce, basit olduğu kadar etkili olan bu yöntemin yüzüne tam olarak ne şekilde etki edeceğini açıklayalım.

Pürüzsüz Bir Boyun, Silikleşen Kaz Ayakları, Hafifleyen Alın Çizgileri, Kalkık Kaşlar, Pürüzsüz Göz Altları, Silinen Mimik Çizgileri ve Güçlü Yanaklar; profesyonel yüz toparlama masajı sayesinde gelişme ve iyileşme gösterir.

Randevu Alın

Haftanın 7 günü 09:00 - 21:00 saatleri arasında

Salonumuzu ziyaret etmeden önce bizimle iletişime geçerek randevu oluşturun. Dilerseniz randevu alın butonuna tıklayıp bize bir not bırakın, sizi en kısa sürede arayıp randevu tarihinizi ve saatinizi netleştirelim.

Müşteri Memnuniyeti

Gayet ferah ve ulaşımı çok kolay bir salon. İlk girişte sizi güleryüzlü ve cana yakın bir personel karşılıyor. Yaptırdığım cilt yenileme işleminden sonra bir de epilasyon için anlaştım. Gayet çözüm odaklı ve sonucu memnun edici uygulamalar. Sizi tercih ettiğim için çok memnunum. Her yerde anlatıyorum. Tavsiye etmeye de devam edeceğim.

Esila ile yaklaşık olarak 2 aydır tanışıyoruz. Epilasyon ve kaş tasarımı işlemleri için sosyal medyadan ulaşıp randevu alarak tanıştım. Çok güler yüzlü ve cana yakın insanlar. Seanslarımız devam ediyor. 2 seansta %50’den fazla dökülmelerim oldu. Seanslarım sona erdiğinde sonuç harika olacak. Severek ve isteyerek tavsiye ediyorum.

Cilt bakımı yaptırdım yüzüm temizlendi ve hafifledi, gözeneklerim açıldı ve yüzümdeki renk dengesi yerine geldi. Akne bakımı yaptırdım yüzümdeki pürüzler tamamen ortadan kalktı. Güleryüzlü, misafirperver ve profesyonel güzellik uzmanlarını bünyesinde barındıran bir güzellik salonu. Fiyatları da gayet normal. Sizi tercih ettiğim için memnunum.

Esila Güzellik Blog Yazıları

Esila Güzellik Adresimiz

Adresimiz

Bağdat Caddesi
No:511/1
Maltepe / İSTANBUL
Tarif:
Maltepe Marmaray İstasyonu'ndan Bağdat Caddesine çıktığınızda, Kartal Yönü'ne doğru 5 dakika yürüme mesafesindeyiz.

Esila Güzellik Çalışma Saatleri

Çalışma Saatlerimiz

Haftanın 7 günü
09:00 - 21:00 saatleri arasında
hizmet vermekteyiz.

Bizi Arayın

Tel : 0530 832 87 55