Kaş Tasarımı

Kaş Tasarımı

Kaşlar yüzdeki ifadeyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Kaş dizaynı düzgün yapılmadığında kişiyi sınırlı ve yanlış bir ifadeye sahip gösterir. Yüzünüze ve gözlerinizin yapısına en uygun kaş biçimine sahip olmak tüm makyaj tekniklerinden bile daha güçlü bir etkiye sahiptir.

Peki ifademizin en temel karakteristiğini oluşturan kaşlarımız düzgün bir formda mı? Rengi, gürlüğü, şekli, kavisi yerli yerinde mi? Tüm bunlar için uzmanımıza danışmak en doğrusu.

Güzelliğinize güzellik katmak için var olan Esila Güzellik’te biz kaşlarınıza birden farklı uygulama ile şekil veriyoruz. Bunlar; ölçümlü kaş alımı ve microblading kaş tasarımı.

Uzmanımıza göre kaşlarınızın gürlüğü ve şeklinin uygun bulunması halinde gerçekleştirdiğimiz ölçümlü kaş alımı ile kaşlarınızı şekillendiriyor ve ifadenize, yüz yapınıza en uygun hale getiriyoruz.

Fakat eğer kaşlarınızın gürlüğü hakkında sıkıntı yaşıyorsanız da hiç üzülmeyin! Microblading tekniği sayesinde doğala en yakın hali ile kaşlarınızı şekillendiriyor ve ifadenizi de en az sizin kadar güzelleştiriyoruz.

Randevu Alın

Haftanın 7 günü 09:00 - 21:00 saatleri arasında

Salonumuzu ziyaret etmeden önce bizimle iletişime geçerek randevu oluşturun. Dilerseniz randevu alın butonuna tıklayıp bize bir not bırakın, sizi en kısa sürede arayıp randevu tarihinizi ve saatinizi netleştirelim.

Müşteri Memnuniyeti

Gayet ferah ve ulaşımı çok kolay bir salon. İlk girişte sizi güleryüzlü ve cana yakın bir personel karşılıyor. Yaptırdığım cilt yenileme işleminden sonra bir de epilasyon için anlaştım. Gayet çözüm odaklı ve sonucu memnun edici uygulamalar. Sizi tercih ettiğim için çok memnunum. Her yerde anlatıyorum. Tavsiye etmeye de devam edeceğim.

Esila ile yaklaşık olarak 2 aydır tanışıyoruz. Epilasyon ve kaş tasarımı işlemleri için sosyal medyadan ulaşıp randevu alarak tanıştım. Çok güler yüzlü ve cana yakın insanlar. Seanslarımız devam ediyor. 2 seansta %50’den fazla dökülmelerim oldu. Seanslarım sona erdiğinde sonuç harika olacak. Severek ve isteyerek tavsiye ediyorum.

Cilt bakımı yaptırdım yüzüm temizlendi ve hafifledi, gözeneklerim açıldı ve yüzümdeki renk dengesi yerine geldi. Akne bakımı yaptırdım yüzümdeki pürüzler tamamen ortadan kalktı. Güleryüzlü, misafirperver ve profesyonel güzellik uzmanlarını bünyesinde barındıran bir güzellik salonu. Fiyatları da gayet normal. Sizi tercih ettiğim için memnunum.

Esila Güzellik Blog Yazıları

Esila Güzellik Adresimiz

Adresimiz

Bağdat Caddesi
No:511/1
Maltepe / İSTANBUL
Tarif:
Maltepe Marmaray İstasyonu'ndan Bağdat Caddesine çıktığınızda, Kartal Yönü'ne doğru 5 dakika yürüme mesafesindeyiz.

Esila Güzellik Çalışma Saatleri

Çalışma Saatlerimiz

Haftanın 7 günü
09:00 - 21:00 saatleri arasında
hizmet vermekteyiz.

Bizi Arayın

Tel : 0530 832 87 55