Kalıcı Dudak Kontur

Kalıcı Dudak Kontur

Dudak Kontürü Nedir?
Hazır dolgularla dudak kontürü oluşturma uygulaması insan vücudu ile uyumlu hazır dolgular kullanarak dudağın yeniden şekillendirilmesi dudak-konturuve belirginleştirilmesi işlemidir.

Hangi Durumlarda Uygulanır?
Bu uygulama, dudakları çok ince olan ya da dudak çevresi belirsiz olan kişilerde yeniden şekillendirme ve belirginleştirme yaparak arzu edilen çekici görüntünün elde edilebildiği medikal estetik bir uygulamadır.

Dudağın Hangi Bölümüne Yapılmaktadır?
Bu işlemde, dolgu dudak mukozası ile yüz derisinin birleştiği yerde yer alan ve vermilyon hattı olarak adlandırılan dudak çizgisi boyunca uygulanılır.

Başarılı Dudak Kontürü Oluşturma Nasıl Olmalıdır?
Dudak hattının doğal bir şekilde belirginleşmesi hafif dışa dönük bir hal alması, üst dudağın tam ortasında yer alan kavisli alanın bir miktar yükselmesi ve tüm bu değişiklikler yapılırken öne doğru olan projeksyonun abartılmaması  amaçlanan hedef olmalıdır.

Dudağa İstediğimiz Şekil Verilir mi?
Bu uygulama kişinin dudak sınırlarının silikliğini gidermek ve gereken noktaları ön plana çıkarmak amacı ile uygulanır. Hasta işlemden sonra bambaşka bir dudak yapısına değil, kendi daha çekici daha estetik, muntazam ve belirgin dudağına kavuşur.

Hasta Ağrı Duyar Mı, İşlemin Süresi Uzun Mudur?
İşlemin uygulanması en fazla 10-15 dakika sürer. Anestezi için lokal kremler kullanılması genellikle yeterli olur. Ağrı toleransı normalden dudak-konturu-uygulamasıdüşük olan bireylerde lokal anestezi ile dudak bloğu yaparak hastanın hiç ağrı acı duymaması da sağlanabilir.

Dudak Kontürü Ne Kadar Kalır?
Dudak bölgesi aktif mimik ve fonksyon hareketlerine sahip bir bölgedir. Buna rağmen dudak çevresi dolgu uygulamalarında kalıcılık ortalama 9-12 aya kadar devam etmektedir. Kalıcı dudak kontörü burada önemlidir. Bu sürenin sonunda yapılan dolgunun hacmi belirgin olarak azalma gösterdiğinde uygulamayı yenilemek en doğru yaklaşımdır ve hiçbir sakıncası yoktur.

Randevu Alın

Haftanın 7 günü 09:00 - 21:00 saatleri arasında

Salonumuzu ziyaret etmeden önce bizimle iletişime geçerek randevu oluşturun. Dilerseniz randevu alın butonuna tıklayıp bize bir not bırakın, sizi en kısa sürede arayıp randevu tarihinizi ve saatinizi netleştirelim.

Müşteri Memnuniyeti

Gayet ferah ve ulaşımı çok kolay bir salon. İlk girişte sizi güleryüzlü ve cana yakın bir personel karşılıyor. Yaptırdığım cilt yenileme işleminden sonra bir de epilasyon için anlaştım. Gayet çözüm odaklı ve sonucu memnun edici uygulamalar. Sizi tercih ettiğim için çok memnunum. Her yerde anlatıyorum. Tavsiye etmeye de devam edeceğim.

Esila ile yaklaşık olarak 2 aydır tanışıyoruz. Epilasyon ve kaş tasarımı işlemleri için sosyal medyadan ulaşıp randevu alarak tanıştım. Çok güler yüzlü ve cana yakın insanlar. Seanslarımız devam ediyor. 2 seansta %50’den fazla dökülmelerim oldu. Seanslarım sona erdiğinde sonuç harika olacak. Severek ve isteyerek tavsiye ediyorum.

Cilt bakımı yaptırdım yüzüm temizlendi ve hafifledi, gözeneklerim açıldı ve yüzümdeki renk dengesi yerine geldi. Akne bakımı yaptırdım yüzümdeki pürüzler tamamen ortadan kalktı. Güleryüzlü, misafirperver ve profesyonel güzellik uzmanlarını bünyesinde barındıran bir güzellik salonu. Fiyatları da gayet normal. Sizi tercih ettiğim için memnunum.

Esila Güzellik Blog Yazıları

Esila Güzellik Adresimiz

Adresimiz

Bağdat Caddesi
No:511/1
Maltepe / İSTANBUL
Tarif:
Maltepe Marmaray İstasyonu'ndan Bağdat Caddesine çıktığınızda, Kartal Yönü'ne doğru 5 dakika yürüme mesafesindeyiz.

Esila Güzellik Çalışma Saatleri

Çalışma Saatlerimiz

Haftanın 7 günü
09:00 - 21:00 saatleri arasında
hizmet vermekteyiz.

Bizi Arayın

Tel : 0530 832 87 55