İpek Kirpik

İpek Kirpik

Kadınlar kirpiklerinin seyrek, açık renk, kısa olmasını istemez. Çünkü uzun ve gür kirpikler derin bakışlar yaratır. Siz de kirpiklerinizin daha belirgin ve uzun olmasını istiyorsanız ipek kirpik tam size göre. İpek kirpik son dönemin en favori yöntemi diyebiliriz. Artık ipek kirpik uzun süre kullanılabildiği için tarafından çok tercih edilmeye başlandı. Uygulama kirpiklerin tek tek yapıştırılması sistemine dayanıyor.

İpek kirpik nasıl uygulanır?

Öncelikle bütün makyajınızın temizlenmiş ve hiçbir kalıntının olmaması çok önemli. Uygulamadan 48 saat önce gözlerinizi ovuşturmamalı kirpik kıvırıcı aparatlar kullanılmamalı. Uygulama boyunca gözler kapalı olmalı ve varsa lens çıkarılmalı. Her kirpik telinizin üzerine 1 adet kirpik takılır Farklı boyda kirpiklerle çalışılmalı ki doğal bir görünüm elde edilsin. Yapıştırıcı maddeden az sürülmesi çabuk dökülmelere çok sürülmesi ağırlığa ve topaklanmaya yol açacağı için yapıştırıcı miktarına dikkat edilmeli. Kirpikler çok yan yana takılmamalı ki daha kurumadan birbirlerine yapışmasınlar. Kirpikler takılır takılmaz kurutucuyla kurutulmalı ve uygulanan kişi hemen gözlerini açmamalı ki yapıştırıcı gözlerini yakmasın. Ufak bir ipucu; kirpikleri sonlara yani gözlerinizin ucuna doğru daha yoğun yapıştırın ki daha etkili bakışlarınız olsun. ? Yaklaşık 1,5 2 saatlik bir uygulama sonucunda ipek kirpiklerinize kavuşabilirsiniz. Uygulama sonrası 24 saat su değdirilmemeli. Daha uzun ömürlü olması için 48 saat rimel sürülmemeli ve makyaj nazikçe temizlenmeli. Çok komik gelecek ama yatış şekli bile kullanımın süresini etkilemektedir. Bunun için yüzüstü değil sırt üstü ya da yan yatılmalıdır.

 

İpek kirpik kalıcılık süresi ne kadardır?

İpek kirpik uygulayıcıya ve kullanılan yapıştırıcıya göre değişmekle birlikte 80 ila 90 gün kadar kalıcılığı vardır.

İpek kirpik işlem süresi nedir?

1 saat ile 2 saatte tüm işlemin tamamlandığı ipek kirpik uygulaması içi ihtiyacınız olan tek şey sabır.

İpek kirpikler nasıl çıkarılır?

İpek kirpiklerinizi çıkarmak istediğiniz takdirde öncelikle hangi uygulamayı yaptırdığınızı söylemelisiniz ki ona uygun olan çıkarıcı losyon kullanılsın. Uzman kişi tarafından kirpik çıkarıcı losyon ile tek tek hemen çıkarılır. Herhangi bir zararı yoktur. Doğru yerde, doğru ve uzman kişilere yaptırdığınız takdirde kullanan kişiler memnun kalacağınızı belirtiyor. İ

İpek kirpiğin zararları var mıdır?

İpek kirpik uygulanırken kullanılan yapıştırıcı gözde yaşarmaya kızarıklığa çok nadir de olsa görme bozukluklarına yol açabilmektedir. Bunun için kullanılan malzemede kalite çok önemlidir. Hatta kanserojen madde içerme riski bile var. Kirpikler çıkartılırken kişinin kendi kirpikleri de zarar görüp kopabilmekte ve uzamasına engel olabilmektedir.

Randevu Alın

Haftanın 7 günü 09:00 - 21:00 saatleri arasında

Salonumuzu ziyaret etmeden önce bizimle iletişime geçerek randevu oluşturun. Dilerseniz randevu alın butonuna tıklayıp bize bir not bırakın, sizi en kısa sürede arayıp randevu tarihinizi ve saatinizi netleştirelim.

Müşteri Memnuniyeti

Gayet ferah ve ulaşımı çok kolay bir salon. İlk girişte sizi güleryüzlü ve cana yakın bir personel karşılıyor. Yaptırdığım cilt yenileme işleminden sonra bir de epilasyon için anlaştım. Gayet çözüm odaklı ve sonucu memnun edici uygulamalar. Sizi tercih ettiğim için çok memnunum. Her yerde anlatıyorum. Tavsiye etmeye de devam edeceğim.

Esila ile yaklaşık olarak 2 aydır tanışıyoruz. Epilasyon ve kaş tasarımı işlemleri için sosyal medyadan ulaşıp randevu alarak tanıştım. Çok güler yüzlü ve cana yakın insanlar. Seanslarımız devam ediyor. 2 seansta %50’den fazla dökülmelerim oldu. Seanslarım sona erdiğinde sonuç harika olacak. Severek ve isteyerek tavsiye ediyorum.

Cilt bakımı yaptırdım yüzüm temizlendi ve hafifledi, gözeneklerim açıldı ve yüzümdeki renk dengesi yerine geldi. Akne bakımı yaptırdım yüzümdeki pürüzler tamamen ortadan kalktı. Güleryüzlü, misafirperver ve profesyonel güzellik uzmanlarını bünyesinde barındıran bir güzellik salonu. Fiyatları da gayet normal. Sizi tercih ettiğim için memnunum.

Esila Güzellik Blog Yazıları

Esila Güzellik Adresimiz

Adresimiz

Bağdat Caddesi
No:511/1
Maltepe / İSTANBUL
Tarif:
Maltepe Marmaray İstasyonu'ndan Bağdat Caddesine çıktığınızda, Kartal Yönü'ne doğru 5 dakika yürüme mesafesindeyiz.

Esila Güzellik Çalışma Saatleri

Çalışma Saatlerimiz

Haftanın 7 günü
09:00 - 21:00 saatleri arasında
hizmet vermekteyiz.

Bizi Arayın

Tel : 0530 832 87 55