Esila Güzellik Salonu

"Zerafet & Güzellik"

Esila Güzellik Salonu olarak hiçbir güzelliğin saklı kalmaması gerektiğine inanıyor, doğal ve doğru dokunuşlarla güzellikte sizin kurallarınızı yaratıyoruz. Her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman personeliyle hijyenik ve sağlıklı bir ortamda bay ve bayanlara yönelik çeşitli uygulamalar sunarak uzun soluklu kaliteli hizmetler vermekteyiz. Salonumuzda yer alan yeni nesil yöntem ve uygulamalarla güzelliğinizi, sağlıklı bakım temelleri üzerine inşa ediyoruz. ‘Zerafet & Güzellik’ sloganımız ile yola çıkarak, aynaya baktığınız her anda sizi memnun edecek uygulamalar yapıyoruz.

Esila Güzellik Salonu; kurulduğundan bu güne, Buz-Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Dermaterapi, Cilt Yenileme, Göz Bakımı, Leke Bakımı, Akne Bakımı, Anti Ageing, Kalıcı Makyaj, Kalıcı Dudak Konturu, Kalıcı Göz Eyeliner, Kaş Tasarımı, Kıl Tekniği, İpek Kirpik, Kirpik Liftingi, Kalıcı Oje, Dövme Silme alanlarında güzellik ve bakım hizmetleri vermekte ve mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaşarak tercih edilen bir merkez haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Esila Güzellik Salonu

Misyonumuz

Alanında uzman, doğru eğitimleri almış ve tecrübe sahibi kadromuz ile devamlı gelişme göstererek ilerleyen bir güzellik merkezi olmak, dürüst hizmet anlayışı ile günümüz teknolojisini yakından takip eden ve müşteri haklarına saygılı olan bir kuruluş olarak hizmetlerimizi daha kaliteli ve etkili bir şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz

Sektörümüzde başarılı olmak için; gelişen teknoloji ile birlikte en etkili ve doğru uygulamaları müşterilerimize sunarak, yenilikleri takip eden, uzmanlarımızın eğitimine ve tecrübelerine önem gösteren, sürekli gelişen ve tercih edilen bir güzellik salonu ünvanına sahip olmaktır.

Neden Esila ?

Profesyonel güzellik uzmanlarımız ve sürekli kendini güncelleyen yenilikçi yapısı ile gelişen teknolojiye ayak uydurarak, ihtiyacınız olan güzellik uygulamalarını hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Salonumuzun; hijyenik, ferah atmosferinde güleryüzlü, deneyimli ekibi, sertifikalı uzmanları ile artık dilediğiniz görünümü siz de rahatça elde edebilirsiniz.

Uygulamalar ile ilgili merak edilen sorular:

Buz-Lazer epilasyon kalıcı mı ?

Buz lazer epilasyon tüm cilt tipleri için uygundur ve ayrıca istenmeyen tüylerin yüz ve vücuttan kalıcı olarak çıkarılmasına yönelik hızlı, güvenli, acısız ve ağrısız sonuçları garanti etmek için ince kılları hedefler.

Cilt bakımının amacı nedir ?

Cilt bakımı , cilt bütünlüğünü destekleyen, görünümünü geliştiren ve cildinizin yorgunluğunu hafifleten bir dizi uygulamadır . Beslenme, aşırı güneş ışığından kaçınma ve nemlendiricilerin kullanımını gerektirebilir.

Kalıcı makyaj ne kadar sürer ?

Kalıcı makyaj süresi insanların cilt tiplerine ve uygulanan bölgenin durumuna göre değişiklik gösterir ve kullanılan özel gölgeye bağlıdır. Çoğu renk üç ila beş yıl sürer, ancak bazıları 10 yıl kadar solmaz. İstenen görünümü korumak için periyodik rötuşlar önerilir. Kalıcı makyajınızın renklerini değiştirmeyi de tercih edebilirsiniz.

Kalıcı makyaj acı verici midir ?

Genel olarak, birçok kişi kalıcı eyeliner uygulamasının bazı rahatsızlıklara neden olduğunu düşünür. Genellikle kişinin beklediği acıdan daha alt seviyelerde bir ağrı söz konusudur. Kalıcı dudak çalışması en acı verici uygulamadır, ancak çabaya değer.

Salonumuzda uygulama yaptıran üyeler ne diyor ?

Gayet ferah ve ulaşımı çok kolay bir salon. İlk girişte sizi güleryüzlü ve cana yakın bir personel karşılıyor. Yaptırdığım cilt yenileme işleminden sonra bir de epilasyon için anlaştım. Gayet çözüm odaklı ve sonucu memnun edici uygulamalar. Sizi tercih ettiğim için çok memnunum. Her yerde anlatıyorum. Tavsiye etmeye de devam edeceğim.

Esila ile yaklaşık olarak 2 aydır tanışıyoruz. Epilasyon ve kaş tasarımı işlemleri için sosyal medyadan ulaşıp randevu alarak tanıştım. Çok güler yüzlü ve cana yakın insanlar. Seanslarımız devam ediyor. 2 seansta %50’den fazla dökülmelerim oldu. Seanslarım sona erdiğinde sonuç harika olacak. Severek ve isteyerek tavsiye ediyorum.

Cilt bakımı yaptırdım yüzüm temizlendi ve hafifledi, gözeneklerim açıldı ve yüzümdeki renk dengesi yerine geldi. Akne bakımı yaptırdım yüzümdeki pürüzler tamamen ortadan kalktı. Güleryüzlü, misafirperver ve profesyonel güzellik uzmanlarını bünyesinde barındıran bir güzellik salonu. Fiyatları da gayet normal. Sizi tercih ettiğim için memnunum.