Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Zaman içerisinde çevresel faktörler ile yıpranan cildimiz; mükemmelliğini ve pürüssüzlüğünü kaybeder ve yaşlanır. Akneler belirebilir, siyah noktalar oluşabilir, beslenme alışkanlıklarımıza bağlı yağlanmalar, makyaj yapmak zorunda olduğumuz için cildimizin yorulması, alkol ve sigara tüketimi sonucu zararlı patojenlerin kan dolaşımı ile cildimizdeki gözenekler taşınması ve bu gözenekleri tıkaması da cildin görünümünü etkileyen en önemli faktörlerdir. Cildimiz için bu olumsuz sebeplerden sonucu cildimize ihtiyacı olan temel bakımı sağlamak önemlidir. Bu temel bakım cildimiz için kusursuz bakım rutinidir. Onu iyileştirmek ve doğal halinde tutmak için gereken her şey bu temel bakım rutinin içinde yer alır.

Doğal, pürüssüz bir cilt sağlıklı bir cilde sahip olduğunuzun göstergesidir. Bunun için elbette sadece kozmetik kullanımı yeterli değildir. Cilt bakımı bir bütündür ve cildi içeriden de güzel şekilde beslemek gerekir. Çünkü tükettiğini her şey cildinize yansır.

Randevu Alın

Haftanın 7 günü 09:00 - 21:00 saatleri arasında

Salonumuzu ziyaret etmeden önce bizimle iletişime geçerek randevu oluşturun. Dilerseniz randevu alın butonuna tıklayıp bize bir not bırakın, sizi en kısa sürede arayıp randevu tarihinizi ve saatinizi netleştirelim.

Müşteri Memnuniyeti

Gayet ferah ve ulaşımı çok kolay bir salon. İlk girişte sizi güleryüzlü ve cana yakın bir personel karşılıyor. Yaptırdığım cilt yenileme işleminden sonra bir de epilasyon için anlaştım. Gayet çözüm odaklı ve sonucu memnun edici uygulamalar. Sizi tercih ettiğim için çok memnunum. Her yerde anlatıyorum. Tavsiye etmeye de devam edeceğim.

Esila ile yaklaşık olarak 2 aydır tanışıyoruz. Epilasyon ve kaş tasarımı işlemleri için sosyal medyadan ulaşıp randevu alarak tanıştım. Çok güler yüzlü ve cana yakın insanlar. Seanslarımız devam ediyor. 2 seansta %50’den fazla dökülmelerim oldu. Seanslarım sona erdiğinde sonuç harika olacak. Severek ve isteyerek tavsiye ediyorum.

Cilt bakımı yaptırdım yüzüm temizlendi ve hafifledi, gözeneklerim açıldı ve yüzümdeki renk dengesi yerine geldi. Akne bakımı yaptırdım yüzümdeki pürüzler tamamen ortadan kalktı. Güleryüzlü, misafirperver ve profesyonel güzellik uzmanlarını bünyesinde barındıran bir güzellik salonu. Fiyatları da gayet normal. Sizi tercih ettiğim için memnunum.

Cilt bakımı nedir ?

Cildi olumsuz faktörlerden arındırarak doğal görünümüne kavuşması için düzenli olarak uygulanan bakımların tümüne cilt bakımı diyebiliriz. Bunlar; cildi temizleme, nemlendirme, maske gibi cildin yararına olan tüm bakımları içerir.

Cilt bakımı niçin gereklidir ?

Doğal, parlak ve pürüssüz bir görünüm; doğru cilt bakımı uygulamaları ile mümkün hale gelir. Cildimizin doğallığını korumak için yapılması gereken cilt bakımı, cilt üzerinde biriken ölü tabakayı temizlemek ve cildi yenilemek için yapılan tüm uygulamaları kapsar. Bu şekilde doğal bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cilt bakımını düzenli yaptırmak hangi sorunları önlemektedir ?

  • Siyah noktaları ve sivilceleri
  • Cilt lekelenmelerini
  • Geniş gözenekleri
  • Ciltteki cansız ve donuk görünümü
  • Ciltteki renk eşitsizliklerini

Esila Güzellik Blog Yazıları

Esila Güzellik Adresimiz

Adresimiz

Bağdat Caddesi
No:511/1
Maltepe / İSTANBUL
Tarif:
Maltepe Marmaray İstasyonu'ndan Bağdat Caddesine çıktığınızda, Kartal Yönü'ne doğru 5 dakika yürüme mesafesindeyiz.

Esila Güzellik Çalışma Saatleri

Çalışma Saatlerimiz

Haftanın 7 günü
09:00 - 21:00 saatleri arasında
hizmet vermekteyiz.

Bizi Arayın

Tel : 0530 832 87 55